הסרת קעקועים

אם עשיתם קעקוע והתחרטתם לאחר כמה שנים, או הגעתם למסקנה שעברתם את הגיל או העיתוי, אינכם צריכים לבכות על חלב שנשפך. הכירו שיטה חדשנית ליישום הסרת קעקועים בלי ניתוח וללא צלקות מכל סוג שהוא. הטיפול החדשני מבוסס על לייזר ומציע לכם לקבל את עורכם בחזרה, כשהוא נקי כפי שהיה בעבר.

הסרת קעקועים המתבצעת ללא ניתוח

הכירו את טכנולוגיית הסרת הקעקועים Fotona qx max. שיטה זו מאפשרת את הסרתם של קעקועים באמצעות מחיקוני לייזר ייעודיים. המחיקונים מבוססים על אורך גל אשר זהה באורכו לכל אחד ואחד מצבעי הקעקוע. במידה והקעקוע שלכם רבגוני, צוות המכון יבדוק מהם אותם צבעים על מנת לדעת באלו מכשירים ייעשה שימוש. בהתאם לכך, ניתן יהיה להסיק אודות תקופת סיום תהליך הסרת קעקועים, ולחבר עבורכם סילבוס טיפולים מסודר.

כך מעריכים מתי הקעקוע יוסר

במידה ומדובר בקעקוע קטן, או בקעקוע בינוני-גדול עם 1-2 צבעים, ההסרה תארך ככל הנראה 3-15 מפגשים, זאת לעומת קעקועים רבגוניים אשר עלולים להגיע גם ל- 18 מפגשי הסרה. כל קעקוע שייבחן במכון הסרת קעקועים יזכה להתבוננות לעומק, הכוללת הפרדה לצבעים והערכת סדר גודל של סיום התהליך. ההערכות במכון בדרך כלל מדויקות, עם תוספות קטנות לפני או אחרי מעת לעת.

כך תחושו במהלכו של טיפול בודד

מגיעים למכון הסרת קעקועים ומקבלים מצוות ההכנה לטיפול תכשיר לריכוך מגע לייזר. על אף שהטיפול אינו כואב, הלייזר עלול לעקצץ אך עם מריחת חומר זה אתם מכוסים. אתם נכנסים לטיפול, ושם מומחה Fotona qx max יעבוד עם מכשירים שונים של לייזר על מנת לבצע את המחיקות הנדרשות. ממפגש למפגש הקעקוע ילך וידהה עד שייעלם לחלוטין.

כך תחוו את תהליך ההסרה ממפגש למפגש

בדומה לטיפולים תהליכיים אחרים כמו השתלת שיער והתנקזות כאב חניכיים במכתשית של עקירה, גם כאן הטיפול הוא תהליכי. בכל שבוע תוכלו להראות לחברים שהנה, עוד דהייה נעשתה והקעקוע בדרך להימחק. כמובן שבמקומות אינטימיים אף אחד לא יסתכל או ישים לב מה מצבו של הקעקוע והוא ייעלם ממש בהתאם ללוח הזמנים שניתן לכם. חשוב להתאזר בסבלנות כי בסוף לא רק שזה משתלם, הקעקוע אכן נעלם בסביבת הזמן עליו התריעו מומחי Fotona qx max בטרם נכנסתם לשגרת טיפולי הסרת קעקועים.

תובנות חשובות על הטיפול

הטיפול אינו ניתוח ואינו נחשב כירורגי בשום אספקט. הוא עלול לעקצץ קלות ולכן יש למרוח חומר הגנה מיוחד שיסופק במכון. הלייזר נבדק על ידי מכוני תקינה רפואיים מובילים במערב ונמצא כבלתי מסוכן לעור האדם ולא חושף אותו לסרטן מכל סוג. הטיפול זוכה לביקורות חיוביות מצד מטופלים הזקוקים להסרה. מתעניינים ביישום הסרת קעקועים? פנו לחברת המומחים והבטיחו לעצמכם את עורכם היפה בחזרה במתכונת צעירה ומרעננת.