השתלת שיער בטורקיה

מחירים להשתלת שיער

מחירים להשתלת שיער כבר לא כל כך יקרים

השתלת שיער בעידן המודרני מהווה טיפול פורץ דרך, לא פחות. בעבר, זה היה נחשב לטיפול מסובך מאד, שהיה כרוך בעלות יקרה, ובשיקום ארוך טווח וכואב ביותר.

כיום, השתלות שיער לא רק מצריכות השקעה כספית מופחתת ועמידה בסף כאב נמוך בהרבה, הן גם מעניקות תוצאת-צמיחה יותר טובה. השתלת שיער בטורקיה מהווה טיפול מילוי שיער מומלץ ביותר לדעת מיטב המומחים ברחבי העולם. מעוניינים לדעת מדוע?

שימוש בציוד מהפכני המחליף טיפול כירורגי

במקום שימוש בכלים חדים לחיתוך עור הקרקפת, משתמשים במקדדים בעלי ראשי סיכה ובמכשירים ייחודיים לביצוע ההשתלה.

כתוצאה מכך, הזקיק, שורש השיער, הוא יחידת העבודה של טיפול השתלת שיער בטורקיה, ולא מטריצת עור עם אוסף של זקיקים, כפי שהיה מקובל בניתוח מן העבר. כתוצאה מכך, נעדר הצורך בחיתוך של עור הקרקפת.

במקומו, הטיפול מתבצע על בסיס פתיחת ערוצים בנקודות בודדות על גבי השיער, טראומה שניתן להשתקם ממנה בחודשים מופחתים בהרבה ביחס לזו של ניתוח מלא.

כאשר הזקיקים סוימו להיאסף וההשתלה מתחילה, ניתן ליישם אותה ידנית או באמצעות מכשיר אלקטרוני ייחודי.

הכנה מדוקדקת לטיפול והמלצות על פרוצדורה מתאימה מהמרפאה

המרפאה שמיישמת השתלת שיער בטורקיה תבקש, באמצעות המלווה הישראלי, לצלם את עצמכם מזוויות שונות על מנת לצפות בקו השיער ולבחון אותו לעומק. כתוצאה מכך, תומלץ לכם שיטת השתלת השיער המתאימה: FUE (קיבוץ יחידת זקיקים), בה ההשתלה מתבצעת בשיטת "אחד אחד" אחרי שהזקיקים נאספו, או DHI (יישום שיער ישיר) בה הזקיקים נאספים באופן מכני ומושתלים באמצעות מכשיר שפותח ערוצים ומטמיע בהם את הזקיקים אחד אחרי השני. בדרך כלל, שיטת FUE מומלצת למחוסרים מלאים או כמעט מלאים, עם מפרצים גדולים במצח ושיטת DHI מומלצת למי שברשותו קו שיער סימטרי ולא חסר, אך שנמצא במגמת נסיגה העשויה לגרום להגדלת יתר של המצח.

יישום הטיפול על ידי מיטב המומחים

חלוקת העבודה מרגע הגעתכם למרפאה היא על פי הסדר הבא: הגעה ברכב המרפאה, מלווים במלווה הישראלי שלכם.

לאחר מכן, תתבצע בדיקת דם שמטרתה לבדוק התאמה להשתלה. הדם יישמר במאגר המרפאה וייעשה בו שימוש בתום ההשתלה לצורך חיזוק השיער (PRP). לאחר מכן, תוכלו להתפנות לאכול ארוחת בוקר בקנטינה של המרפאה. מי שיבחר לעבור השתלת שיער בטורקיה עם זריקת טשטוש (סדציה) יצטרך לצום בשלב זה.

לאחר ארוחת הבוקר תועברו אחד אחרי השני לשיחה עם רופא המרפאה, ובסיומה הוא ישרטט את קווי ההשתלה על גבי קו צמיחת השיער והקרחות שיש למלא.

בסיום, ימתין לכם הצוות הסיעודי שיחלק אתכם לחדרים.

כל מטופל יקבל חדר ובו 2-4 אחים ואחיות שיבצעו את ההרדמות ואת ההשתלה.

רופא יבקר בחדרים בהם נדרשת סדציה ויבצע אותה באמצעות זריקה לזרועו של המטופל. משך טיפול השתלת שיער בטורקיה, 5-6 שעות. מומלץ לקחת הפסקה לצורך ארוחת צוהריים במהלכו.