השתלת שיער בטורקיה – ליהנות משיער מלא

השתלת שיער בטורקיה – ליהנות משיער מלא כמו בגיל צעיר

השתלות שיער בטורקיה מאפשרות לכם ליהנות שוב מתקופת ימי העבר, עת היה לכם שיער מלא ושופע. בניגוד ללא ממעט תהליכים לא רצויים אחרים המתחוללים בגוף שלנו, נשירת שיער היא הליך הדרגתי שברוב המקרים אנו כלל לא ערים להתרחשותו ופשוט לומדים לחיות איתו, עד שמחליטים לטפל בבעיה. הטיפול יהיה, בדרך כלל, השתלת שיער בטורקיה. כיצד תדעו אם אתם מתאימים לטיפול זה?

כך תקבלו אבחון אודות התאמתכם להשתלת שיער

אם אובחנה קרחת או התקרחות בקדמת הראש בצורת מפרצים או קרחת אחורית או שתיהן גם יחד, בדרך כלל את החלק האחורי ניתן יהיה להשלים בטיפולי פלסמה ואילו החלק הקדמי כמעט באופן ודאי יהיה מחויב בהשתלה. הבדיקה הסופית שתפענח זאת היא טריקולוגית, בה אזורי הקרחות ייסרקו ותתקבל מסקנה האם יעש לכם זקיקים מתחת, אם לאו. במידה והזקיקים קיימים, ניתן באמצעות טיפולי פלסמה להעלותם לחזית הראש להצמיח שיער. במידה ואין מספיק זקיקים או אין זקיקים בכלל באותו אזור, הפתרונות היחידים יהיו השתלות שיער בטורקיה במרפאת מומחים.

דרישות התאמה להשתלת שיער

בפרק הקודם הסברנו כיצד לשלול פתרונות אלטרנטיביים כמו טיפולי פלסמה. אולם, לא כל מי שההשתלה היא המוצא היחיד שלו אכן מתאים לטיפול. לצערנו, ניתן לומר כי ישנם אנשים שלא מתאימים גם לטיפול זה. סממן ההתאמה המובהק צריך להיות אזור עורפי שוקע. כאשר החלק האחורי של הראש עתיר שיער, ויש קרחות בחלק האחורי העליון ובקדמת הראש, זהו מצב אופטימאלי של אזור תורם (העורף) מול אזור נתרם (הקדימה והפריזורות) ואז יש התאמה עבור השתלות שיער בטורקיה. במקרים חריגים ניתן להסתמך על תרומות מאזורים אחרים ובראש ובראשונה מהצוואר. גם עבור אנשים שכן מתאימים מבחינת היקף השיער בעורף מומלץ לתרום מהצוואר בכדי להעשיר את ההשתלה כמה שרק ניתן.

מסע ההשתלות מתחילתו ועד סופו

במידה ונמצאתם מתאימים מבחינת מבנה השיער, אתם תידרשו לשלוח לנציג ישראלי מטעם מרפאת השתלת שיער בטורקיה מספר תמונות של הראש שלכם על פי הנחייתו. מדובר על תמונות מזוויות שונות שימשו לאבחון לפני השתלות שיער בטורקיה אליהן בכוונתכם להירשם. בהתאם לאופן שהראש שלכם נראה ואיך שהקרחות ממוקמות בו ניתן יהיה לקבוע את סוג הטיפול אותו תקבלו. הטיפול יכלול שימוש במקדד מתכת אותו ניתן יהיה לשדרג למקדד ספיר דק וליהנות מהשתלה עשירה יותר, עם ערוצים דקיקים שיתאימו ליותר זקיקים. המלצה נוספת שאנו מציידים בה את הקוראים שלנו היא לא להסתפק רק בתרופות השיקום שיתקבלו לאחר הטיפול אלא גם לרכוש בכסף ויטמינים מטעם מרפאת השתלות שיער בטורקיה שיחישו את הצמיחה ויסייעו לשמירה נאותה על המדדים החיוניים לה. את המדדים הללו, ברזל, בי 12, חומצה פולית, ויטמין D ומדדים הקשורים להורמון הטסטוסטרון מומלץ לבדוק כל מספר חודשים ולהשלים חוסרים בהנחיית רופא המשפחה שלכם. מהלכים אלה יבטיחו צמיחה בקצב טוב. חשוב גם לעשות טיפולי פלסמה משמרים בהמלצת מרפאת ההשתלות שלכם.