הסרת קעקועים

מעוניינים להסיר את הקעקועים שלכם לצמיתות מבלי לעבור ניתוח? עם טכנולוגיית Fotona qx max זה אפשרי! טכנולוגיה זו מבוססת על לייזר באורכי גל שונים, שכל אחד מהם מייצג מחיקון לאחד מצבעי הקעקועים. הדבר מבטיח הסרת קעקועים מדויקת, וללא כאבים בעוצמה של אלו הכירורגיים. כיצד הטיפול נעשה? כל הפרטים במאמר מידע אחד.

הכל מתחיל באבחון הקעקוע

הקעקועים מסווגים למיצגים קלים המורכבים משטח כיסוי לא גדול, עם מעט צבעים, אל מול קעקועים המכסים חלק ניכר מהגוף ועם צבעים מרובים, חזקים ובולטים. בעוד שאת הקעקוע מהסוג הראשון ניתן להסיר בין 3-7 מפגשים, קעקוע מהסוג השני ייקח ככל הנראה 8-18 מפגשים.

מפגש כולל הגעה למכון, מריחת הקעקוע בחומר מאלחש ויישום טיפול הלייזר עליו בכדי ליצור שלב כלשהו במחיקתו. כבר במפגשים הראשון והשני תראו איזשהו הבדל, כשהצבע ידהה ויהפוך עמום יותר.

במפגשים שישי ושביעי ניתן יהיה לראות נסיגה משמעותית ובמפגשים הדו ספרתיים (עשירי ומעלה) כמעט שלא ניתן יהיה להבחין בקעקוע. כמובן שבמכון הסרת קעקועים לא מסתפקים ב- "כמעט" ולכן מעריכים את המפגשים מראש ליום בו הקעקוע יוסר לחלוטין.

לוח הזמנים יתווה מראש בהתאם לאבחון

על פי הממצאים שייראו על גופכם, ניתן יהיה לגבש סדר חודשי או דו חודשי מלא להסרת הקעקועים, עם לוח זמנים המגובש בתאריכים ושעות הגעה. חשוב להגיע לכל המפגשים על מנת לדאוג שהקעקוע אכן יוסר במועד שסוכם עמכם.

מחיר הסרת קעקועים

המחיר, כפי שתיווכחו, דורש השקעה אבל היא נמוכה משמעותית ביחס לכל קליניקה פרטית המתחייבת לניתוח. ניתוח הסרת קעקועים לא רק יקר יותר, אלא ברוב הסיכויים משאיר צלקות על האזור שעבר את הטראומה.

טיפול הסרת קעקועים לא משאיר צלקות ולא משאיר עקבות. מדובר על הסרת קעקועים פרופר, עם הרכב האפידרמיס המלא שהיה לכם קודם לכן, בטרם ניגשתם למכון הקעקועים.

מתחייבים להצלחה עבורכם

אנו יודעים כמה זה קשה היה להסדיר הסרת קעקועים בתנאים שאתם מבקשים.

אין כמעט אף קליניקה, גם לא פרטית עם מיטב הרופאים, שיכולה להתחייב להסרה ללא צלקות, ועובדה זו מתסכלת במיוחד אם הקעקועים נמצאים בעור הפנים או במקומות בולטים אחרים. רק במכון זה, שאינו משתמש בכלים כירורגיים, אלא בטכנולוגיית לייזר בלבד, תוכלו לקבל את מבוקשכם במאת האחוזים, ללא עוררין, ולהסיר את הקעקוע ללא צלקות. בואו להסדיר הסרת קעקועים אצל המומחים ולהבטיח עור נקי מהם בלי אותיות קטנות ומבלי לשלם את מחיר הצלקות.